KILKA SŁÓW O NAS

Mili Goście!

Czy szukacie miejsca gdzie panuje cisza, spokój, a dookoła rozpościerają się górskie krajobrazy? Czy pragniecie odpocząć od miejskiego szumu? To świetnie się składa, bo u nas zaznacie najwyżej szumu górskiego lasu. 🙂

Co nas wyróżnia?

JEDYNE TAKIE to strefa całkowitego odprężenia. Miejsce, do którego uwielbiają przyjeżdżać całe Rodziny, aby w dzień korzystać z uroków Ustronia, zaś popołudniami czy wieczorem sielsko biesiadować w naszym zielonym ogródku przy rozpalonym ognisku czy grillu. Spokojnie, bo Wasze dzieci w tym czasie także na pewno nudzić się nie będą. Specjalnie dla ich uciechy przygotowaliśmy plac zabaw, piaskownicę, leżaki, a także piłki czy rakietki do badmintona.

JEDYNE TAKIE to nowoczesne acz urządzone bez zbędnego przepychu apartamenty – tak aby było Wam wygodnie i komfortowo, ale żebyście mogli u nas poczuć się jak w domu. Jesteśmy z Wami od 2021 roku. Nie będziemy skromni, bo musimy Wam zdradzić, że nasz kompleks rzucił swój urok na niejednego z naszych klientów. Potwierdzają to wysokie opinie i rekomendacje.

U nas zawsze jest co robić, a najważniejsze atrakcje Ustronia będziecie mieli w zasięgu ręki. Lubicie jazdę na nartach? Zawsze marzyliście o spływie kajakowym? To dobrze się składa, bo JEDYNE TAKIE znajdują się odległości 500 metrów od Stawu Kajakowego Ustroń i 2,2 km od wyciągu narciarskiego Pod Skalicą. Zapraszamy do zakładki okoliczne atrakcje.

Konsekwentnie wysoka satysfakcja gości Od 2021

Wysoko oceniane

najważniejsze powody, dla których warto wybrać nasze rodzinne apartamenty

Dlaczego właśnie my

Żyj pośród natury

Poczuj i doświadczaj natury w pełnej krasie, aby odpocząć.

Dziedzictwo Ustronia

Poczuj urok Ustronia, który został zachowany przez wieki.

Przyjazne rodzinie

Spokojne i komfortowe otoczenie sprawi, że Twoja rodzina poczuje się jak w domu.

zadzwoń do nas

Zarezerwuj swój pobyt teraz!

+(48) 605 429 245